Belka
Czwartek, 30 Czerwca 2022   imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowe kompetencje, eksperci i awanse w kancelarii prawnej EY Law

Data publikacji: 2017-10-03, Data modyfikacji: 2017-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowe kompetencje, eksperci i awanse w kancelarii prawnej EY Law

Do kancelarii prawnej EY Law dołączają nowi eksperci: adwokat Małgorzata Chruściak, radca prawny Jerzy Aleksandrowicz oraz radca prawny Marcin Grott. Dzięki ich doświadczeniu, kancelaria poszerzy swoje kompetencje o obszar doradztwa prawnego dla sektora finansowego, sektora zbrojeniowego i lotniczego, a także w zakresie ochrony danych osobowych. Od października w ramach struktur kancelarii na stanowisko associate partner awansuje Katarzyna Kłaczyńska, ekspert w dziedzinie ochrony środowiska i energetyki.

- Bardzo się cieszę, że w naszym zespole znaleźli się świetni, doświadczeni eksperci, którzy doskonale uzupełniają nasze dotychczasowe kompetencje. Dzięki nim możemy dostarczać klientom innowacyjne i praktyczne rozwiązania – mówi Agnieszka Tałasiewicz, Partner Zarządzający kancelarią EY Law.

- W naszej pracy kierujemy się także specjalizacją branżową. Świadczymy usługi dla klientów z takich sektorów jak: energetyczny, paliwowy, transportowy, infrastrukturalny czy nieruchomościowy. Teraz poszerzamy spektrum branż o bankowość i sektor zbrojeniowy – dodaje Zuzanna Zakrzewska, Partner w kancelarii EY Law.

Od października do zespołu kancelarii EY Law dołączają:

Małgorzata Chruściak

Małgorzata jest wiodącym prawnikiem w sektorze bankowości i zagadnień regulacyjnych w Polsce z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w największych międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie. Małgorzata doradzała polskim i zagranicznym bankom przy finansowaniu projektów inwestycyjnych, kredytowaniu przez konsorcja bankowe oraz transakcjach restrukturyzacyjnych (w tym związanych z ryzykiem niewypłacalności). Prowadziła procesy tworzenia nowych banków w Polsce oraz nabycia akcji polskich banków i innych instytucji finansowych przez inwestorów zagranicznych, w tym transakcje fuzji międzynarodowych instytucji finansowych.

Jerzy Aleksandrowicz

Jerzy jest ekspertem o obszarze transferu technologii, sektora zbrojeniowego i rynku lotniczego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na Uczelni Łazarskiego, w Ministerstwie Obrony Narodowej a także w kancelariach prawnych. Zajmował się między innymi doradztwem w zakresie zamówień publicznych w sektorze zbrojeniowym i wsparciem w obszarze problematyki offsetowej zarówno w instytucjach publicznych jak również reprezentując klientów korporacyjnych. Przez kilka ostatnich lat był szefem praktyki zbrojeniowej i lotniczej w renomowanej kancelarii prawnej.

Marcin Grott

Marcin jest doktorem nauk prawnych w obszarze prawa ze specjalnością prawo gospodarcze prywatne. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych a także w sektorze bankowym. Specjalizuje się w tematyce ochrony danych osobowych. Pełnił rolę Administratora Bezpieczeństwa Informacji oraz Pełnomocnika ds. ochrony danych osobowych.

Od października w kancelarii EY Law na stanowisko Associate Partner awansuje:

Katarzyna Kłaczyńska

Absolwentka Uniwersytetu Harvarda i Uniwersytetu Jagiellońskiego, adwokat Stanu Nowy Jork. Przez 5 lat z rzędu uznawana za wiodącego europejskiego specjalistę w obszarze prawa ochrony środowiska w rankingu Chambers & Partners. Odpowiada za praktykę kancelarii EY Law w zakresie energetyki, zasobów naturalnych, ochrony środowiska i handlu emisjami. W szczególności specjalizuje się w prawnych aspektach polityki klimatycznej. Jest też częstą komentatorką tematów związanych z energetyką i ochroną klimatu dla mediów.

 

EY, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nidzicki 

  Powiat nidzicki – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, na Pojezierzu Mazurskim, z siedzibą w Nidzicy. Przynależą do niego gminy: Nidzica, Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo oraz miasto Nidzica.

  Turyści zachwycają się pokrzyżackim zamkiem o charakterze rezydencjonalno – obronnym w Nidzicy oraz innymi równie ciekawymi zabytkami: - klasztorek, w którym znajduje się archiwum państwowe, kościół św. Wojciecha z XIV w., cmentarz z I wojny światowej w Orłowie, Łyński Młyn. W powiecie jest sporo jezior, które również przyciągają turystów i nie tylko – stanowią doskonałą rozrywkę dla samym mieszkańców. Oprócz typowych szlaków rowerowych i pieszych, możemy tam uświadczyć także szlaki wodne, np. Szlak Kajakowy po Łynie.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola